Βιωματικές δράσειςΕκπαιδευτικές δράσειςΛογοτεχνία Δημοσίευση της συμμετοχής μας στη σελίδα του προγράμματος "Βιβλία σε Ρόδες" από Love Teaching by Archodoula 7 Φεβρουαρίου 2017 επιμελημένο από Love Teaching by Archodoula 7 Φεβρουαρίου 2017 1 λεπτά ανάγνωσης 872 Ευχαριστούμε τους υπεύθυνους του προγράμματος ΒΙΒΛΙΑ ΣΕ ΡΟΔΕΣ® για την όμορφη δημοσίευση που ανάρτησαν στη σελίδα του προγράμματος στο facebook, για τη συμμετοχή μας στην πρωτοποριακή δράση Δανειστικής βιβλιοθήκης «ΒΙΒΛΙΑ ΣΕ ΡΟΔΕΣ®». Συμμετοχή στο πρόγραμμα Δανειστικής βιβλιοθήκης «ΒΙΒΛΙΑ ΣΕ ΡΟΔΕΣ®» Η ανάρτηση Η εμπειρία της δράσης θα μας μείνει αξέχαστη κι ανυπομονούμε να καταφθάσει του χρόνου η επόμενη βαλίτσα!!! ανακοίνωσηανοιχτό σχολείοβιβλίαΒιβλία σε ΡόδεςβιβλιοθήκηΒιωματικές δράσειςδημοσίευσηεκπαιδευτικό πρόγραμμαφιλαναγνωσία 0 σχόλιο 0 FacebookTwitterPinterestEmail Love Teaching by Archodoula Προηγούμενη ανάρτηση Η καθημερινή ζωή & η εκπαίδευση στην αρχαία Αθήνα Επόμενη ανάρτηση Teachers4europe:Μαθαίνουμε την Ευρώπη! You may also like Αν να κρατάς καλά μπορείς το λογικό σου… 28 Ιουνίου 2024 Νομοθεσία για τη χρήση των social media από... 21 Ιουνίου 2024 Ο ιστορικός λόγος του Θεόδωρου Κολοκοτρώνη στην Πνύκα 12 Ιουνίου 2024 Συστήματα μηχανικής μάθησης (machine learning) 12 Ιουνίου 2024 Έπαινος συμμετοχής στον σχολικό διαγωνισμό ανακύκλωσης μπαταριών 11 Ιουνίου 2024 Η ιστορία ενός μολυβιού του Paolo Coelho 6 Ιουνίου 2024 Συμμετοχή στο Μαθητικό Φεστιβάλ Αγώνων Λόγου με θέμα:«Δημοκρατία» 3 Ιουνίου 2024 Τελετή βράβευσης μαθητών της τάξης μας 3 Ιουνίου 2024 Συμμετοχή στους σχολικούς αγώνες Ποδοσφαίρου των Δημοτικών Σχολείων 30 Μαΐου 2024 Κωνσταντινούπολη: Ἡ ἀρχοντικὴ καὶ βασιλικὴ πολιτεία 29 Μαΐου 2024 Γράψτε ένα σχόλιο Ακύρωση απάντησης Συμφωνώ να αποθηκευτούν το όνομα και το email μου για την επόμενη φορά που θα υποβάλλω κάποιο σχόλιο. Επιθυμώ να λαμβάνω ειδοποιήσεις για νέα άρθρα μέσω email. Δ Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.