Εκπαιδευτικές δράσειςΠολιτισμός Ο Άγιος Βασίλης μας απάντησε! από Love Teaching by Archodoula 1 Ιανουαρίου 2023 επιμελημένο από Love Teaching by Archodoula 1 Ιανουαρίου 2023 2 λεπτά ανάγνωσης 406 Την τελευταία μέρα πριν κλείσουν τα σχολεία για διακοπές παραλάβαμε φακέλους με την απάντηση του Άγιου Βασίλη στα γράμματα που του είχαμε στείλει συμμετέχοντας στην εκπαιδευτική δράση των Ελληνικών ταχυδρομείων! Στέλνουμε γράμματα στον Άγιο Βασίλη! Ο φάκελος περιείχε και μία κάρτα φιλοτελισμού στην οποία απεικονίζονταν άνθη. ανοιχτό σχολείοΒιωματικές δράσειςγραπτός λόγοςεκπαιδευτικό πρόγραμμαΕπετειακάπολιτισμόςΧριστούγεννα 0 σχόλιο 1 FacebookTwitterPinterestEmail Love Teaching by Archodoula Προηγούμενη ανάρτηση Καλή χρονιά, ευλογημένο το 2023! Επόμενη ανάρτηση Ημερολόγια τοίχου για το 2023! You may also like Οι τρεις τελευταίες επιθυμίες του Μ. Αλέξανδρου 17 Ιουλίου 2024 Ποιο είναι το αρχαιότερο πνευστό μουσικό όργανο στον... 16 Ιουλίου 2024 Αν να κρατάς καλά μπορείς το λογικό σου… 28 Ιουνίου 2024 Ο ιστορικός λόγος του Θεόδωρου Κολοκοτρώνη στην Πνύκα 12 Ιουνίου 2024 Έπαινος συμμετοχής στον σχολικό διαγωνισμό ανακύκλωσης μπαταριών 11 Ιουνίου 2024 Συμμετοχή στο Μαθητικό Φεστιβάλ Αγώνων Λόγου με θέμα:«Δημοκρατία» 3 Ιουνίου 2024 Συμμετοχή στους σχολικούς αγώνες Ποδοσφαίρου των Δημοτικών Σχολείων 30 Μαΐου 2024 Η συμμετοχή μας στην τελική Εκδήλωση Δικτύου Αγωγής... 28 Μαΐου 2024 Η συμμετοχή μας στην εκδήλωση «Εγώ κι Εσύ…... 27 Μαΐου 2024 Ο Ύμνος της Αγάπης του Αποστόλου Παύλου 26 Μαΐου 2024 Γράψτε ένα σχόλιο Ακύρωση απάντησης Συμφωνώ να αποθηκευτούν το όνομα και το email μου για την επόμενη φορά που θα υποβάλλω κάποιο σχόλιο. Επιθυμώ να λαμβάνω ειδοποιήσεις για νέα άρθρα μέσω email. Δ Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.