Ελεύθερος χρόνος Ψηφοφορία για την επιλογή παιδικών ηρώων από Love Teaching by Archodoula 5 Δεκεμβρίου 2021 επιμελημένο από Love Teaching by Archodoula 5 Δεκεμβρίου 2021 1 λεπτά ανάγνωσης 396 Παιδιά, Δημιούργησα μία ψηφιακή ψηφοφορία για την επιλογή των ηρώων για τη ζωγραφιά που θα στείλουμε στον διαγωνισμό του Make a Wish. Πατήστε στην εικόνα για να μεταφερθείτε στην ψηφοφορία. Σημαντικό είναι να θυμάστε ότι ψηφίζετε μόνο μία επιλογή!! Βιωματικές δράσειςΔιαγωνισμοίΕικαστικά 0 σχόλιο 0 FacebookTwitterPinterestEmail Love Teaching by Archodoula Προηγούμενη ανάρτηση Ομάδα για παιδιά: “Τον εαυτό μου εξερευνώ και ανακαλύπτω… θησαυρό” Επόμενη ανάρτηση Τα πιστοποιητικά συμμετοχής μας στην παγκόσμια καμπάνια της Twinkl You may also like Η Λούση και το αγόρι 28 Ιουνίου 2024 Νομοθεσία για τη χρήση των social media από... 21 Ιουνίου 2024 Έπαινος συμμετοχής στον σχολικό διαγωνισμό ανακύκλωσης μπαταριών 11 Ιουνίου 2024 Η συμμετοχή μας στην τελική Εκδήλωση Δικτύου Αγωγής... 28 Μαΐου 2024 Εκδήλωση “Εγώ & Εσύ…Δυναμώνουμε Μαζί” στα Παλαιά Σφαγεία 22 Μαΐου 2024 12η Ποδηλατική Βόλτα Πανεπιστημίου Πατρών 15 Μαΐου 2024 15 Μαΐου: Παγκόσμια Ημέρα Οικογένειας 15 Μαΐου 2024 Οι σταυροί μας 3 Μαΐου 2024 Φεστιβάλ Παιδικού και Εφηβικού Βιβλίου στην Achaia Clauss 19 Απριλίου 2024 Χειροποίητοι σελιδοδείκτες 14 Απριλίου 2024 Γράψτε ένα σχόλιο Ακύρωση απάντησης Συμφωνώ να αποθηκευτούν το όνομα και το email μου για την επόμενη φορά που θα υποβάλλω κάποιο σχόλιο. Επιθυμώ να λαμβάνω ειδοποιήσεις για νέα άρθρα μέσω email. Δ Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.